Founded in 1991
7 European Locations
Customers from 100+ countries
Support from development to manufacturing
FTDI

„EVA“ sa odhalila pred vývojármi....

This is an archive article published 16.04.2014. Some information may no longer be up to date and in line with the current state. Please contact us in case of interest.
Čo všetko v sebe skrýva grafický čip FT800 spolu s technológiou EVE sa mohlo 45 vývojárov z Maďarska, Slovenska a Česka dozvedieť priamo od tých najpovolanejších – Greame Simspona a Gordona Lunna z FTDI. Títo páni predstavili technológiu EVE od základných vlastností a výhod nových grafických čipov až po možnosti vytvárania vlastných aplikácií. Účastníci workshopu si mohli reálne „hands on“ nasimulovať vývoj a prácu s grafickými čipmi FT800.
Záujem o tento Pizzaworkshop bol opäť raz rekordný. Mnohí z Vás vysoko ocenili prínos tohto praktického workshopu k ich práci, dostali sme veľa pozitívnych ohlasov, ale viac o tom ako to na workshope vyzeralo Vám povedia fotografie.... :-)Do not miss these articles

Do you like our articles? Do not miss any of them! You do not have to worry about anything, we will arrange delivery to you.

Cookies help us provide services. By using our services you consent to the use of cookies.
OK More info