Značka SOS electronic oslavuje 20 roků

Právě v dubnu letošního roku završíme 20 letou existenci naší značky SOS electronic. 20 roků v životním cyklu naší obchodní skupiny je nepochybně mnoho a toto období určitě poznačilo několik milníků...

Toto je archivní článek z 09.04.2011. Některé informace již nemusí být aktuální a ve shodě se současným stavem. V případě pochybností Vám rádi poskytneme aktuální informace.

Vše se to začalo 5.4.1991, kdy tehdy v ještě společné Československé republice vznikla společnost S.O.S. Electronic, spol. s r.o. se sídlem v Brně. Po rozdělení republiky vznikl v Košicích v roce 1995 i slovenský S.O.S. electronic a v červnu 2002 skupinu doplnila společnost S.O.S. Electronic Kft. v maďarském Miskolci. V roce 2004 vznikla v Německu další firma S.O.S. electronic GmbH, nejprve jako pomocná logistická firma, dnes už jako aktivní prodejní pobočka. V roce 2008 jsme otevřeli pobočku v Rumunsku, v roce 2009 v Polsku.

Naše značka je velmi jednoduchá, přesto nás mnozí na výstavách, v seznamech nemohli najít. Zjistili jsme, že to bylo kvůli tečkám v S.O.S. Proto jsme v roce 2004 realizovali úpravu značky na SOS electronic (bez teček).

I když měly všechny tyto firmy společné německé investory, původně měla každá z nich své vlastní vedení i sklady. V roce 2006 však přišlo ze strany našich investorů zásadní rozhodnutí sjednotit vedení obchodní skupiny a taktéž vytvořit centrální logistické centrum v Košicích na Slovensku. V roce 2007 už stála naše nová budova postavená na klíč. Do ní se nastěhovalo vedení slovenské společnosti, které se zároveň stalo vedením centrálním pro celou naši obchodní skupinu, taktéž i centrální expediční sklad.

Čas ukázal, že rozhodnutí centralizovat bylo správné. Dnes dokážeme rychleji a efektivněji připravit mezinárodní marketingové aktivity, rychleji reagovat na Vaše požadavky. Centrální nákup nám umožnil vyjednávat pro Vás lepší ceny a centrální logistické centrum rychleji a efektivněji dopravit zboží přímo k Vám.

Správnost našeho flexibilního pro-zákaznicky orientovaného přístupu potvrzuje i fakt, že jsme bez problémů ustáli různé produktově-alokační, finanční a hospodářské krize. Jsme hrdi na to, že jsme po dobu naší 20-leté existence nemuseli řešit nedostatek práce pro naše zaměstnance, že počet našich zaměstnanců stále jen stoupal. Náš úspěch je postaven především na Vaší spokojenosti, které dosahujeme tak, že pozorně nasloucháme Vašim potřebám.

Naše letošní oslavy jsme odstartovali právě v rodišti naší značky v Brně na výstavě Amper (29.3.-1.4.2011). Oslavovat budeme střídmě, ale dlouho. Od tohoto momentu až do konce roku máme pro Vás připravenu celou řadu aktivit, o kterých Vás určitě budeme průběžně informovat. Vždyť proč si vystřílet všechny náboje hned na začátku? :=)

Náš SOS tým v centrále na Slovensku.Náš SOS tým v České republice.I když měly všechny tyto firmy společné německé investory, původně měla každá z nich své vlastní vedení i sklady. V roce 2006 však přišlo ze strany našich investorů zásadní rozhodnutí sjednotit vedení obchodní skupiny a taktéž vytvořit centrální logistické centrum v Košicích na Slovensku. V roce 2007 už stála naše nová budova postavená na klíč. Do ní se nastěhovalo vedení slovenské společnosti, které se zároveň stalo vedením centrálním pro celou naši obchodní skupinu, taktéž i centrální expediční sklad.

  • Náš SOS tým v centrále na Slovensku.
  • Náš SOS tým v České republice.

Nezmeškejte takové články!

Líbí se Vám naše články? Nezmeškejte už ani jeden z nich! Nemusíte se o nic starat, my zajistíme doručení až k Vám.

Souhlasíte s ukládáním cookies?
Vítejte na stránkách SOS electronic. Než vstoupíte do našeho online světa, chceme vás požádat o možnost ukládání souborů cookies do vašeho prohlížeče. Váš souhlas nám pomůže bezchybně zobrazovat stránku, měřit její výkon a sledovat další statistiky. Kromě toho vám můžeme přinášet nabídku našich produktů a služeb, šitých doslova na míru. Cookies poskytujeme také třetím stranám. U nás jste však v bezpečí.
Správné fungování webu
Stabilnější technická kontrola
Lepší marketingová nabídka

Více o souborech cookies
Více o zpracování osobních údajů