Značka SOS electronic oslavuje 20 rokov

Práve v apríli tohto roku zavŕšime 20 ročnú existenciu našej značky SOS electronic. 20 rokov v životnom cykle našej obchodnej skupiny je nepochybne veľa a toto obdobie určite poznačilo veľa míľnikov...
Toto je archívny článok z 05.04.2011. Niektoré informácie v ňom už nemusia byť aktuálne a v zhode so súčasným stavom. V prípade pochybností Vám radi poskytneme aktuálne informácie.

Všetko sa to začalo 5.4.1991, keď vtedy v ešte spoločnej Česko-Slovenskej republike vznikla spoločnosť S.O.S. Electronic, spol. s r.o. so sídlom v Brne. Po rozdelení republiky vznikol v Košiciach v roku 1995 aj slovenský S.O.S. electronic a v júni 2002 skupinu doplnila aj spoločnosť S.O.S. Electronic Kft. v maďarskom Miskolci. V roku 2004 vznikla v Nemecku ďalšia firma S.O.S. electronic GmbH, najprv ako pomocná logistická firma, dnes už ako aktívna predajná pobočka. V roku 2008 sme otvorili pobočku v Rumunsku, v roku 2009 v Poľsku.

Naša značka je veľmi jednoduchá, napriek tomu nás mnohí na výstavách, v zoznamoch nevedeli nájsť. Zistili sme, že to bolo kvôli bodkám v S.O.S. Preto sme v roku 2004 realizovali úpravu značky na SOS electronic (bez bodiek).

Aj keď mali všetky tieto firmy spoločných nemeckých investorov, pôvodne mala každá z nich svoje vlastné vedenie aj sklady. V roku 2006 však prišlo zo strany našich investorov zásadné rozhodnutie zjednotiť vedenie obchodnej skupiny a taktiež vytvoriť centrálne logistické centrum v Košiciach na Slovensku. V roku 2007 už stála naša nová budova postavená na kľúč. Do nej sa nasťahovalo vedenie slovenskej spoločnosti, ktoré sa zároveň stalo vedením centrálnym pre celú našu obchodnú skupinu, ako aj centrálny expedičný sklad.

Čas ukázal, že rozhodnutie centralizovať bolo správne. Dnes dokážeme rýchlejšie a efektívnejšie pripraviť medzinárodné marketingové aktivity, rýchlejšie reagovať na Vaše požiadavky. Centrálny nákup nám umožnil vyjednávať pre Vás lepšie ceny a centrálne logistické centrum rýchlejšie a efektívnejšie dopraviť tovar priamo k Vám.

Správnosť nášho flexibilného pro-zákaznícky orientovaného prístupu potvrdzujú aj fakty, že sme bez problémov ustáli rôzne tovarovo-alokačné, finančné a hospodárske krízy. Sme hrdí na to, že sme počas našej 20-ročnej existencie nemuseli riešiť nedostatok práce pre našich zamestnancov, že počet našich zamestnancov stále iba stúpal. Náš úspech je postavený predovšetkým na Vašej spokojnosti, ktorú dosahujeme iba tak, že pozorne načúvame Vašim potrebám.

Naše tohtoročné oslavy sme odštartovali práve v rodisku našej značky v Brne na výstave Amper (29.3.-1.4.2011). Oslavovať budeme striedmo, ale dlho. Od tohto momentu až do konca roka máme pre Vás pripravený celý rad aktivít, o ktorých Vás určite budeme priebežne informovať. Veď prečo si vystrieľať všetky náboje hneď na začiatku? :=)

Náš SOS tím v centrále na Slovensku.Náš SOS tím v Českej republike.Aj keď mali všetky tieto firmy spoločných nemeckých investorov, pôvodne mala každá z nich svoje vlastné vedenie aj sklady. V roku 2006 však prišlo zo strany našich investorov zásadné rozhodnutie zjednotiť vedenie obchodnej skupiny a taktiež vytvoriť centrálne logistické centrum v Košiciach na Slovensku. V roku 2007 už stála naša nová budova postavená na kľúč. Do nej sa nasťahovalo vedenie slovenskej spoločnosti, ktoré sa zároveň stalo vedením centrálnym pre celú našu obchodnú skupinu, ako aj centrálny expedičný sklad.
  • Náš SOS tím v centrále na Slovensku.
  • Náš SOS tím v Českej republike.
Nezmeškajte takéto články!

Páčia sa Vám naše články? Nezmeškajte už ani jeden z nich!
Nemusíte sa o nič starať, my zabezpečíme doručenie až k Vám.

Súhlasíte s ukladaním cookies?
Vitajte na stránkach SOS electronic. Skôr než vstúpite do nášho online sveta, vás chceme požiadať o možnosť ukladania súborov cookies do vášho prehliadača. Váš súhlas nám pomôže zobrazovať stránku bezchybne, merať jej výkon a sledovať ďalšie štatistiky. Okrem toho Vám môžeme prinášať ponuku našich produktov a služieb šité doslova na mieru. Cookies poskytujeme aj tretím stranám. No u nás ste v bezpečí.
Správne fungovanie webu
Stabilnejšia technická kontrola
Lepšia marketingová ponuka

Viac o súboroch cookies
Viac o spracovaní osobných údajov

Nevyhnutné Len vybrané Prijať všetky cookies